Priemyselná výroba
Jozef Šavlík
Obrábanie kovov
- Obec
- Radvaň nad Laborcom
- Od roku
- 2014
- IČO
- 47 602 023
Jozef Šavlík
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 067 01 Radvaň nad Laborcom
- Na trhu od
- 1. januára 2014
- IČO
- 47 602 023
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 25.53)
- Obrábanie kovov
Podnikanie v číslach
- 12
- rokov na trhu
- 2014
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Jozef Šavlík
Jozef Šavlík – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Radvaň nad Laborcom. Podniká od 1. januára 2014.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Obrábanie kovov“ (25.53). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad vykonávanie zváracích prác.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Jozef Šavlík
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 47 602 023
- Dátum vzniku
- 1. januára 2014
- Miesto podnikania
- 067 01 Radvaň nad Laborcom
- Živnostenský register
- Okresný úrad Humenné, vložka č. 720-20014
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 25.53)
- Obrábanie kovov
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Jozef Šavlík zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Vykonávanie zváracích prác
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Jozef Šavlík?
Miesto podnikania je v obci 067 01 Radvaň nad Laborcom.
Čím sa Jozef Šavlík zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Obrábanie kovov“ (25.53). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: vykonávanie zváracích prác.
Aké je IČO – Jozef Šavlík?
IČO je 47 602 023.
Odkedy podniká Jozef Šavlík?
Podnikanie začalo 1. januára 2014. Na trhu pôsobí 12 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.